Özdilek Avm 250 TL alışverişte 30 TL indirim kuponu

Özdilek Avm kampanya ve indirimleri devam ediyor. Özdilek yeni kampanyasında 18 Aralık 2014 – 7 Ocak 2015 tarihleri arasında avm içerisinde bulunan iş yerlerinden yapacağınız toplamda 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 , 250 TL ve üzeri harcamalarda 30 TL değerinde indirim kuponu kazanıyor.

Kampanya Ayrıntıları

  • Bu Kampanya 18 Aralık 2014 – 7 Ocak 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Özdilek Alışveriş Merkezleri, departman mağaza, hipermarket ve kafe – restoran bölümlerinden aynı gün içerisinde toplamda 150 TL – 249,99 TL arası alışverişlere l5TL  indirim Kuponu, 250 TL ve üzeri alışverişlere 30 TL indirim Kuponu hediye edilecektir.
  • Kampanya kapsamında hediye almaya hak kazanan müşteri satış fişi ile ilgili standa gelmesi gerekmektedir.
  • Kazanılan indirim kuponları ile tekrar indirim kuponu ve para üstü verilmez. indirim kuponlan birleştirilemez.
  • İndirim kuponlannın son kullanma tarihi 28 Şubat 2015’tir.
  • Özdilek Ev Tekstili Mağazaları, toptan satışlar, firma stantları, Tekin Acar, Starpark, Teknosa, Saat-Gözlük ve Fix Silver reyonları, alkollü içecek, sigara ve tütün ürünleri ile BP akaryakıt istasyonu kampanya kapsamı dışındadır.
  • Kazanılan indirim kuponları, Özdilek Ev Tekstili Mağazalarında, kampanyalı ürünlerde, Milli Piyango bilet alımlarında, Tekin Acar, Starpark, Teknosa, Saat-Gözlük ve Fix Silver reyonlarında, firma stantlarında, alkollü içecek, sigara ve tütün ürünleri ile BP akaryakıt istasyonunda kullanılamaz.

Eklenme Tarihi : 20.Ara.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir