Penti 2014 anneler günü kampanyası

Penti mağazalarında anneler günü için en güzel hediye seçenekleri sizleri bekliyor. Penti 2014 anneler günü kampanyasında 50 TL harcama yapan herkese 19.90 TL değerinde vücut parfümü hediye ediliyor.

Hem kendini, hem annesini sevindirmek isteyenlere
Penti’nin bacak ve iç giyim koleksiyonu hem kendisini hem de annesini şımartmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. İddialı ve farklı iç giyim tasarımları, güzelliğin içten geldiğine inanan kadınların tercihi oluyor. Baharın enerjisini, coşkusunu yansıtan renkli ve desenli parçalar koleksiyonda dikkat çekiyor. Türk kadınlarının vücut ölçülerine ve beklentilerine uygun olarak tasarlanan modellerle anneleri birer top modele dönüştürüyor. Genç kızlar ise konforlu ve sevimli iç giyim modelleriyle rahatlığından ödün vermeden beklentilerini karşılıyor. Mint yeşili, somon, turkuvaz ve beyaz koleksiyonun temel renklerini oluşturuyor.

 Modayı takip eden anne ve genç kızlarına
Penti’nin yeni sezon koleksiyonunda yer alan renkli ve desenli taytları ise rahatlığıyla baharın vazgeçilmezi olurken, desen ve renkleriyle de trendi bir görünüm vaadediyor. Renkli, desenli ve dijital baskılı olmak üzere üç farklı gruba ayrılan tayt koleksiyonunda her yaşa ve tarza uygun ürünler yer alıyor. Tarzıyla fark yaratmak isteyen kadınlar Penti taytlarla gündüzden geceye şıklığını garantiliyor. Hem genç kızların hem de annelerinin giyebileceği tayt modelleri bir örnek giyinmek isteyen anne kızların favorisi oluyor.

Eklenme Tarihi : 28.Nis.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir