Saat&Saat 2013 öğretmenler günü %20 indirim kampanyası

Saat&Saat 2013 öğretmenler gününe özel kampanyasında İstanbul, Ankara ve İzmir mağazalarında 23 – 24 Kasım’da Bonusa özel  %20 indirim ve 6 taksit fırsatı sunuyor.

Kampanya Detayları

  • 23 – 24 Kasım 2013 tarihleri arasında Bonus program üyesi Saat&Saat mağazalarında %20 indirim ve 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde +3 taksit veya 2 ay erteleme geçerli olacaktır.
  • %20 indirim kampanyası indirimli ürünlerde geçerli değildir. Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • İndirim kasada manuel uygulanacaktır.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Miles&Smiles kredi kartları, American Express, Bonus Business, Miles & Smiles Business, American Express Business Card, Sanal Kartlar, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, Tekstilbank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus ve Burgan Bonus dahildir.
  • +3 taksit kampanyasından faydalanmak için Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp “SAAT” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340′a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir