Samsung bayilerinde Galaxy s5 mini %15 bonus hediyeli

Samsung bayilerinde Galaxy s5 mini cep telefonu bonus kredi kartına özel %15 hediye bonus fırsatıyla 30 Eylül 2014 tarihine kadar sizleri bekliyor. Hediye bonus fırsatı kampanyaya katılan üye işyerlerinde geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya 08 – 30 Eylül 2014 tarihleri arasında kampanyaya katılan Bonus üyesi Samsung üye işyerlerinde geçerli olacaktır.
  • Kampanya yalnızca tek çekim işlemlerde ve IMEI kontrollü olarak yapılacaktır. IMEI no başarısız yapılan satışlar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya yalnızca işlem başına 1 Adet Galaxy S5 Mini telefon satışı ve buna ek olarak en fazla 200 TL aksesuar satışı için geçerlidir. Tek kalemde bu tutarın üzerinde geçirilen satışlar IMEI no başarılı girilse dahi kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Amex, Bonus Flexi, Bonus Ticari kartlar, Flexi, Money kartlar dahildir. Bonus Platform kartları ve diğer kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Her kart kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar anında kartlara yüklenecek olup, geri alınmayacaktır.
  • Kampanyaya dahil olmayan işyerlerinin kampanya katılımı için çalışmakta oldukları Garanti Şubesine başvurup önce Samsung zincirine dahil olması, sonrasında da Samsung genel merkeze üye işyeri numarası bilgisi ile birlikte başvurması gerekmektedir. Bu aşamaları izleyen bayiler 1 iş günü sonrasında kampanyaya dahil olurlar.

Eklenme Tarihi : 08.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir