Samsung buzdolabı alana elektrik süpürgesi hediye

Samsung kampanya ve fırsatları sürüyor. Samsung şimdi FoodShowcase buzdolabı alanlara özel Samsung elektrik süpürgesi hediye ediyor.

Buzdolabında bambaşka bir deneyim
Samsung Food Showcase özelleştirilmiş iç yapısıyla, 812 LT brüt, 508 LT net hacme sahip. Dondurucu hacmi ise 260 LT. A+ Enerji sınıfıyla çevre dostu buzdolabı, 10 yıl garantili Digital Inverter Kompresör özelliği ile de fark yaratıyor.Yenilikçi tasarıma sahip bu buzdolabında bulunan vitrin bölümü sık kullanılan yiyecek ve içeceklere erişim kolaylığı sağlarken,iç kasası ise daha uzun vadeli saklanması gereken ürünler için en uygun ortamı yaratıyor.

Normalden dört kat büyük olan vitrini sayesinde tüketiciler artık yiyecek, atıştırmalık ve içeceklere hızla ulaşabiliyor. İç kasası ise daha büyük hacimli taze ürünlerin daha uzun süre saklanabilmesine olanak sağlıyor.

İşlenmiş metal tasarımıyla şık bir tasarıma sahip Samsung FoodShowcase’in diğer özellikleri arasında, “MoistFreshZone”, “EasySlide (Kolay Çıkarılabilir Raf)”, “Freshroom (Şarküteri Gözü)”, “Koku Giderici Filtre”, “Voltaj Koruma”, “LED Aydınlatma”, “Metal Ekran”, “Gizli Tutma Kolu”, “Dökülmeyi Engelleyen Dayanıklı Cam Raflar”, “Açık Kapı Alarmı”, “Çıkarılabilir Kapı Contası” yer alıyor.

Cyclone Force Multi teknolojisiyle benzersiz hava akışı
Samsung VC20F70HUCC elektrik süpürgesi, ev temizliğini son derece kolay hale getiren güçlü özellikleriyle öne çıkıyor. Toz torbasız sınıfa dâhil olan ve titanyum gümüşü renge sahip Samsung’un güçlü elektrikli süpürgesi, 360 W emiş gücüne sahip. 2100 W güç tüketimi, 2 LT toz kapasitesine sahip olan ürünün en önemli özelliklerinden biri ise dört iç hazneye sahip benzersiz yapısı ile çok yönlü siklonik hava akışı sağlayan “CycloneForce Multi” teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde, toz partiküllerinin havadan ayrılmasıyla, filtrenin tıkanması engellenerek, çok uzun bir süre boyunca emiş gücü korunuyor.

Evcil hayvan tüyleri sorun olmaktan çıkıyor
Samsung’un hayatı kolaylaştıran elektrikli süpürgesi ayrıca “Evcil Hayvan Tüyü Fırçası” ile evde evcil hayvan besleyen kullanıcılar için de özel bir işleve sahip. Ürün ayrıca; “Sünger ve Mikro Filtre, “”HEPA 13 + 1 LT, Multi TwinChamber Toz Haznesi”, Infrared Uzaktan Kumanda, “Toz Sensörü”, “Silencio Plus Fırça”, “Parke Fırçası”, Kolay Toz Boşaltma”, “Alüminyum Teleskobik Boru”, “Üç Parçalı Farklı Uç Seçenekleri”, “Kauçuk Tekerlek”, “9 M Kablo Uzunluğu” ve “Otomatik Kordon Toplama” özeliklerini sunuyor.

Eklenme Tarihi : 19.Ağu.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir