Teknosa maximum kart 75 TL hediye puan kampanyası

Teknosa internet sitesi teknosa.com adresinde maximum kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde 75 TL değerinde maxi puan kazanma fırsatı 27-29 Mayıs tarihleri arasında sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında 750 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarda 75 TL maxi puan kazanabilir ve 9 taksit kolaylığı ile ödeyebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
1- Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “TEKNOSA”yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402′ye SMS göndermesi gerekmektedir
2- Bir müşteri kampanya kapsamında azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
3- Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
4- İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 7 işgünü içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
5- Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 16 Haziran 2014 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 17 Haziran 2014 tarihinde geri alınacaktır.
6- Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7- Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
8- Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
9- Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “TEKNOSA.COM” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747′ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
10- Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
11- Kampanyaya BKM Ekspress ile gerçekleştirilen işlemler de dahil edilecektir.

Eklenme Tarihi : 27.May.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir