Toshiba bilgisayarlarda cardfinans %20 indirim kampanyası

Toshiba bilgisayarlarda kampanyalar sürüyor. Toshiba online satış sitesi toshiba.com.tr adresinden cardfinans ile yapılacak alışverişlerde %20 indirim fırsatı ve 9 taksit kolaylığı 22 Ağustos- 8 Eylül 2014 tarihleri arasında sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

  • 22 Ağustos-8 Eylül 2014 tarihleri arasında www.toshibashop.com.tr ‘de CardFinans kredi kartlarıyla cf20kUc4DZ indirim kodu ile yapılacak tüm alışverişlerde %20 indirim fırsatı sunulacaktır.
  • CardFinans kredi kartı sahipleri  toshibashop.com.tr’ye üye olarak bu fırsatlardan yararlanabilecektir.
  • Satın alma ekranında “indirim kodu” yazan yere ilgili indirim kodunun girilmesi durumunda, indirim anında yansıtılacak, müşterilerin kredi kartlarından indirimli tutar tahsil edilecektir.
    Kampanyaya katılım sayısında kısıtlama olmayıp, her müşteri dilediği kadar indirim ve taksit fırsatlarından yararlanabilecektir.
  • Banka kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler indirim ve taksit kampanyalarına dahil değildir.
  • Tüm FixCard sahipleri indirim ve taksit kampanyalarından  ücretsiz olarak faydalanabilir.
    www.toshibashop.com.tr ‘nin  tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi www.toshibashop.com.tr ‘dan alınabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Üye marka kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Eklenme Tarihi : 27.Ağu.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir