Total 45 gün 45 kişiye 1yıllık bedava yakıt hediye ediyor

Total 2014 yıl sonuna özel kampanyasında 45 gün süresince 45 kişiye tam 1 yıllık akaryakıt hediye ediyor. Kampanya kapsamında 31 Aralık 2014 tarihine kadar her 45 TL’lik akaryakıt veya otogaz alışverişi karşılığında 1 adet büyük çekilişe katılma şansı kazanılıyor.  Ayrıca, 60.000 Club TOTAL Card sahibi de 5, 10 ve 15 TL değerinde bedava yakıt süprizleri kazanıyor.

Büyük çekilişin ardından bir yıllık bedava yakıt tutarı PuanTOTAL olarak,  kazanan talihlilerin Club TOTAL Card’ına yüklenecektir. Kampanya dönemi boyunca da Club TOTAL Card sahipleri standart PuanTOTAL kazanmaya devam edecektir.

1 yıllık bedava yakıt kazanma şansının yanı sıra, 60.000 Club TOTAL Card sahibini de, kampanya süresince, kampanyaya katılan Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarından gerçekleştirecekleri 45 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişi karşılığında anında 5, 10 ve 15 TL tutarında bedava yakıt süprizleri bekliyor. Kazanan talihlilerin, POS sliplerinde, kazandığına dair bilgilendirme mesajı çıkacak ve bedava yakıt tutarı karşılığında PuanTOTAL anında Club TOTAL Card’ına yüklenecektir.  Bu kampanyadan her Club TOTAL Card sahibi, kampanya boyunca yapmış olduğu tüm alışverişler için yararlanabilecektir.

Eklenme Tarihi : 18.Kas.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir