TTnet Yalın Netlimitsiz paketi 54.90 TL fiyatla sunuyor

TTnet sınırsız internette harika bir kampanya ile  yalın NETLİMİTSİZ paketi 24 ay abonelikle 78 TL yerine ayda sadece 54,90 TL fiyatla sizlere sunuyor. Kampanya kapsamında 24 ay ay taahhüt vererek zamsız olarak 54.90 TL fiyatından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca internet + ev telefonu isteyenlere NETLİMİTSİZ ve TTNET Alo Konuştukça Öde paketinden aynı fiyatla yararlanma avantajı da bu kampanyada!

31 Aralık 2013’e kadar siz de bir TTNET satış noktasına gelin, eğlence ve iletişimin özgür dünyasına adım atın.

Kampanya Detayları

 • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen TTNET İnternet ve TTNET Alo tarife paketleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan 31 Aralık 2013 tarihine kadar başvuran bireysel yeni müşteriler 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Daha önce TTNET internet abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Yeni aboneliklerde 36 TL bağlantı ücreti, ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET internet faturasına yansıtılır.
 • Kampanya dahilinde TTNET Alo paketlerinin alınması durumunda TTNET Alo Aylık Sabit Ücreti 24 aylık taahhüt süresince 15 TL yerine 13,90 TL alınmaktadır. Tabloda belirtilen TTNET Alo paket fiyatlarına TTNET Alo Aylık Sabit Ücreti dahildir. 24 (yirmi dört) aylık taahhüt süresi dolduğunda 15 TL’lik aylık TTNET Alo Aylık Sabit Ücreti müşteri faturasına yansıtılır.
 • Kampanya dahilinde yalın internet paketlerinin alınması durumunda aylık yalın internet erişim bedeli 24 (yirmi dört) aylık taahhüt süresince 15 TL yerine 12 TL alınmaktadır. Tabloda belirtilen yalın internet paket fiyatlarına aylık yalın internet erişim ücreti dahildir. 24 aylık taahhüt süresi dolduğunda 15 TL’lik aylık yalın internet erişim ücreti müşteri faturasına yansıtılır.
 • Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 8 TL), TTNET faturasına yansıtılır.
 • TTNET Alo hizmeti için mevcut sabit telefon aboneliği bulunmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 14 TL (vergiler dahil) TTNET Alo bağlantı ücreti; mevcut sabit telefon aboneliği olan müşterilerden ise bir defaya mahsus 10 TL (vergiler dahil) TTNET Alo’ya geçiş ücreti alınır.
 • 24 aylık taahhüt süresi boyunca kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
 • Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
 • Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup kampanyaya dahil ADSL/Yalın internet paketlerinden yararlanan yeni müşteriler, dilerse taksitli kablosuz modem kampanyasından yararlanabilecektir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Müşteri, NET paketlerde, internet hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps’ye kadar; ULTRANET paketinde, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps’ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Müşterinin ay içerisindeki veri kullanımı (download) paketin adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. (Paketlerin adil kullanım noktaları: NET6, NET12 için 25 GB; NETLİMİTSİZ için 50 GB ve ULTRANET LİMİTSİZ için 75 GB; NETLİMİTSİZ PLUS için 100 GB). Takip eden aya girildiğinde, müşteri internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. 8LİMİTSİZ paketi için adil kullanım noktası uygulanmamaktadır. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Belirtilen paketlerin yalın versiyonları için de aynı adil kullanım noktası uygulanmaktadır.
 • İnternet aylık paket ücreti ve kota aşım ücretine her yıl Ocak ayında %7’yi aşmayacak şekilde fiyat artışı yapılacaktır.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. TTNET kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden de bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir