Turkuazoo akvaryumu ücretsiz giriş kampanyası

Turkuazoo akvaryum 2014 öğretmenler gününe özel kampanyasında 22-24 Kasım tarihleri arasında tüm öğretmenlere ve 16 yaşından küçük bir ziyaretçiye ücretsiz giriş fırsatı sunuyor. Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise beşinci büyük akvaryumunu ziyaret etme fırsatını kaçırmayın!

Türkiye’nin ilk dev akvaryumu Turkuazoo, Öğretmenler Günü’nü kutluyor. Deniz hayatının güzelliklerini bir araya getiren Turkuazoo, 24 Kasım Öğretmenler Günü için düzenlediği kampanya ile öğretmenlerimizi sevindiriyor.

Eğitimin ve öğretimin en önemli fertleri öğretmenlerimiz, 22- 24 Kasım tarihleri arasında Öğretmenler Günü’ne özel olarak düzenlenen kampanya ile Turkuazoo’ya ücretsiz olarak girebiliyor. Tüm öğretmenlerimiz 16 yaşına kadar bir küçük ziyaretçi ile birlikte Turkuazoo’nun benzersiz atmosferinde 10 bini aşkın deniz canlısı ile tanışmanın keyfini çıkarıyor.

Öğretmenlerimizin Turkuazoo’nun rengârenk dünyasında bulunan canlıları keşfetmek için öğretmen kimliklerini giriş yetkililerine göstermeleri yeterli olacak.

Eklenme Tarihi : 17.Kas.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir