Vatan bilgisayar 2500 TL 12 taksitli Odeabank kredisi

Taksit kısıtlamasından sonra firmalar çözüm üretmeye devam ediyor. Odeabank ve Vatan işbirliği ile 2500 TL’ye kadar 12 taksitli faizsiz ve masrafsız kredi kullanarak ürünlere %25 indirimle sahip olabilirsiniz.

KAMPANYA AŞAĞIDAKI MAĞAZALARDA GEÇERLIDIR
İstanbul (Topkapı, Bostancı, Elmadag, Forum İstanbul, Gaziosmanpaşa, Neomarin, Pendik, Avcılar, Beylikdüzü, Bagcılar, iimraniye,Dudullu, Sultanbeyli);Ankara (Sögütözü, Ümitköy, Eryaman, Keçiören, Natavega, Notebook AnkaMall, Batıkent, Sincan);İzmir (Bornova,Balçova, Gaziemir, Karşıyaka, Mavişehir); Bursa (Asmerkez yanı, Nilüfer); Adana (Sehiriçi ve Seyhan Hiperstore);Kocaeli (İzmit, Gebze); Kayseri; Konya; Mersin; Gaziantep; Denizli; Antalya (Konyaaltı) magazalarımızda geçerlidir.

Ayrıca (Cep telefonu hariç) tüm ürünlerde Nakitte; Paraf Kart ve BankAsya kart sahiplerine 9 taksitte; Bonus Card ve Maximum Kart sahiplerine 5 taksitte, Axess Karta 3 taksitte % 25 indirim Vatan Bilgisayar Mağazalarında, Çağrı Merkezimizde ve Web Sitesinde, 21 – 23 Şubat 2014 tarihlerinde anında ve ücretsiz sahip olabileceğiniz Vatan Card ile geçerlidir..

Cep telefonunda % 25 indirim Odeabank kredisi, nakit alımlarda veya kredi kartı ile tek çekimde geçerlidir.

İki kampanya birleştirilemez. Kampanya ve lansman ürünleri hariçtir. Vatan Bilgisayar kampanya koşullarını haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir