VESTEL 500 TL ALIŞVERİŞE 50 TL YAKIT HEDİYE ( SHELL )

4 – 29 Ocak 2017 tarihlerinde tek seferde, anlaşmalı Vestel yetkili bayilerinden ve www.vestel.com.tr adresinden yapılacak tavsiye edilen perakende satış fiyatı 500 TL ve üzeri TV ve beyaz eşya ürün alışverişleri için geçerlidir.
Alışveriş sonrasında, Vestel tarafından müşterinin Vestel’e bildirdiği cep telefonu numarasına kısa mesaj ile kampanya kodu gönderilecektir.
Kampanyaya SMS ile katılımda 40 TL, Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden katılımda ise 50 TL değerinde yakıt hediyesi kazanılacaktır.
Shell Motorist mobil uygulaması ile katılım sağlamak için uygulama üzerinde yer alan “Haberler & Ürünler” bölümünden kampanya sekmesine Shell ClubSmart kart numarası ve Vestel tarafından gönderilen kampanya kodu girilmelidir.
Kampanyaya SMS ile katılım sağlamak için ise “SHELL” yazıp 1 boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numarası ile Vestel tarafından gönderilen kampanya kodu tüm operatörler için 2313’e SMS ile gönderilmelidir.
Kampanyaya katılım sağlamak için son gün 31 Ocak 2017’dir. 1 Şubat 2017 itibariyle katılım sağlanamayacaktır.
Mevcutta Shell ClubSmart kartınız yok ise, alışveriş sırasında kasalardan veya program üyesi Shell istasyonlarından ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.
Kampanyaya başarılı katılım sağlanması sonucunda, 40 TL/ 50 TL karşılığı yakıt değerinde 4.000 / 5.000 Smart Puan ilgili Shell ClubSmart karta 3 Şubat 2017 günü yüklenir.
Smart Puan’ların harcanabilmesi için Shell ClubSmart kartların kayıtlı olması zorunludur. Kartınızı Shell Motorist mobil uygulaması ya da www.shellsmart.com üzerinden kaydedebilirsiniz. İlgili Smart puanlar kayıt işlemini takip eden 48 saat içinde harcanabilir olacaktır.
Smart Puan’lar sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir.
Smart Puan karşılığı yakıt alımı için, Smart kartın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi ve hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir.
Hediye Smart puanların son kullanım tarihi 5 Mart 2017’dir. Kullanılmayan puanlar 6 Mart 2017 tarihinde silinecektir.
Her Shell ClubSmart kart, telefon numarası ya da şifre ile kampanyadan yalnızca 1 kez faydalanılabilir.
Kampanyaya 18 yaşından büyükler katılabilir.
Shell Ticari Kartlar ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanan müşteriler ile Extra Card sahipleri kampanya kapsamı dışındadır.
Kampanyaya katılım için gönderilen mesajlar ücretsizdir.
Ayrıntılı bilgi için Vestel mağazaları ve Shell Müşteri Hattı olan 4442020 ile iletişime geçilebilecektir.
Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Shel & Turcas Petrol A.Ş. ve Vestel Ticaret A.Ş.’ye aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir