Watsons 1 alana 1 bedava kampanyası

Watsons kampanyaları devam ediyor. Watsons 1 alana 1 bedava fırsatı sunuyor. Kampanya bu hafta sonu 7-9 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak.

Türkiye, 40 şehirde yer alan mağazaları ile Türkiye’nin lider güzellik ve bakım ürünleri zinciri Watsons, bu haftasonu şampuandan şaç boyasına, ağız bakım ürünlerinden deodorant çeşitlerine, duş jellerinden günlük pedlere kadar onlarca markada 1 Alana 1 Bedava fırsatı sunacak.

7 – 8 – 9 Kasım 2014 tarihlerinde geçerli olacak kampanya kapsamında; Head &Shoulders Şampuan çeşitleri 600 ml, Bioblas Şampuan Çeşitleri 400 ml, Koleston Köpük Boya Çeşitleri, Sublime Mousse Köpük Boya Çeşitleri, Colgate Ağız Bakım ürünleri Çeşitleri, Axe deodorant Çeşitleri, 8×4 Deo Roll-on Çeşitleri, Fa De Sprey ve Roll-on Çeşitleri, Dove & Dove Men Duş Jeli Çeşitleri, Adidas Duş Jeli Çeşitleri, Orkid Ultra Hijyenik Pad Tekli Çeşitleri, Kotex Lightdays Günlük Ped Çeşitleri, Oket Ultra Hisset prezervatif 10’lu, Gillette Blue3 3’lü Kullan At Tıraş Bıcağı Çeitleri, Nivea Men Traş Köpüğü Çeşitleri 200 ml ve Johson’s Baby Şampuan Çeşitlerinde 1 ürün aldığınızda aynı ürünün ikincisi ücretsiz olarak verilecek.

Eklenme Tarihi : 07.Kas.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir