YKM bonus kart ile 250 TL alışverişe 50 TL hediye

Ykm mağazalarında kampanyalar devam ediyor. Bonus kredi kartı sahipleri Ykm’den yapacakları her 250 TL alışverişte 50 TL değerinde hediye çeki kazanıyor. Kampanya 22-27 Nisan tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntılar

  • 19-27 Nisan 2014 tarihleri arasında Garanti Bonus’la yapılacak her 250 TL’lik alışverişte 50 TL hediye çeki kazanılacaktır.
  • Kampanya dahilinde hediye çeki kazanabilmek için YKM Kart veya YKM Kampüs Kart kullanımı zorunludur.
  • Tüm Garanti Bonus, Paracard, Miles&Smiles kredi kartı, American Exspress, Flexi, Bonusnet bankaları ve tüm ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kazanılan hediye çekleri; 19-27 Nisan tarihleri arasında YKM ve YKM Sports Mağazaları’nda YKM Kart veya YKM Kampüs Kart’la tek seferde yapılacak 50TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Bir faturada bir çek kullanılır.
  • Toplu alışverişler ve outlet mağazaları kampanyaya dahil değildir. Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de YKM’ye iade edilmesi zorunludur.
  • Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz. YKM kampanya mekanizması ve tarih aralığında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde YKM AŞ.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Hediye çekleri T.T.K. anlamında çek değildir, yalnız YKM’lerde yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.

Eklenme Tarihi : 22.Nis.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir