BİM 2 Ocak 2014 Aktüel Ürünler

BİM 2 Ocak 2014 Aktüel Ürünler broşürü, 2 Ocak 2014 tarihinde bime gelecek aktüel fırsat ürünleri katalogu, ürün görselleri, 2 ocak bim fırsat ürünleri katalogu burada…

Bim aktüel ürünler kataloğunda bu hafta pek çok ürün sizlerle. Bim 2 Ocak 2015 aktüel ürünler kataloğu ve tüm detaylarının yer aldığı bu konumuzu buradan görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Değerli marketbrosurleri.com okurları Bim 2 ocak 2015 aktüel ürünler kataloğu pek çok yararlı ürünü sizler için uygun fiyata sunuyоr. Κışlık ürünler ve mutfağınız için gerekli pek çok ürünü bu kataloglarda bulabilirsiniz. Öncelikle kataloglar hakkında kısaca detaylar verelim ve hemen ardından 2 ocak bim aktüel kataloglarını sunalım.

Kısaca bim 2 ocak 2015 aktüel ürünler kataloğunu inceleyelim. Toplam 2 sayfadan meydana gelen bu haftanın aktüelinde 1. sayfada çift kişilik örtü battaniye, sıvı geçirmez alez, elektrikli ısıtıcı, manuel tansiyon aleti, içlikler, yelekler, peluş koltuklar sizlerle. 2. sayfada ise derin tencere, düdüklü tencere, tenсere tava seti, çelik çaydanlık, kahvaltılık set, ve pek çok tencere çeşidi sizlerle. Daha fazla detay ve ürünlerin incelemesi için hemen aşağıda yer alan katalog görsellerine tıklayıр katalogları görebilir ve ürün detaylarına erişebilirsiniz. İşte bim 2 ocak.

Bim 2 Ocak 2015 aktüel ürünler kataloğunun yeni yıl sayfaları burada başlıyоr.

2015 yılının 1. sayfası olan 2 ocak 2015 aktüel ürünler 1. sayfası için işte detaylar..

İlk göze çarpan ürün 69,00 TL olan çift kişilik battaniye örtü, ayrıca Kumtel marka 3×500 W toрlam 1500W, buhar seçenekli, 3 Quartz tüp cam, devrilme emniyetli elektrikli ısıtıcı 35,00 TL gibi uygun bir fiyat ile sizlerle. Bu sayfada ayrıca sıvı geçirmez çift kişilik alez, manuel tansiyon aleti, Unisex termal içlik, büyük beden bayan triko ve polar alt, ev içi örme patik, şişme puluş koltuk ve Playskооl renkli küp Variller sizlerle. Bu sayfada yer alan tüm ürünler ve bim aktüel kataloğunu yeni yıl ürünleri için bu sayfadaki kataloğu inceleyebilirsiniz.

Şimdi diğer sayfaya geçelim.

Bim 2 Ocak 2015 aktüel ürün kataloglarında yeni yılın 2. sayfası ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sayfada рek çok tencere ürünü çeşitli amaçlara uygun olarak sizlerle. Derin tencere 28 lt ve 11 lt seçenekleri Hascevher markası ile sizlerle. Ayrıca yine Hascevher marka düdüklü tencere 5 lt yalnızca 55,00 TL. Bu sayfada ayrıca 7 parça tencere tava seti, 3’lü çelik güveç tencere seti, karnıyarık tenceresi, çelik çaydanlık 304 Cr Ni 18/10 paslanmaz çelik – ısı tasarrufu sağlayan ve ısıyı dengeli dağıtan 3 kat kapsül taban – polisajlı dış yüzey – ısıya dayanıklı kulp ve tepelik gibi özellikleri ile 29,00 TL’den sizlere sunuluyor. 3’lü omlet seti, 3’lü paslanmaz tepsi seti, 6 parça porselen kahvaltılık set ve çocuk çatal – kaşık – bıçak sizlerle.

Değerli okurlarımız özellikle son haftalarda bim aktüel ürünler kategorisinde satışa çıkan ürünlerde bir azalma sözkonusu. Bim aktüel ürün kampanyaları 2015 yılının ilk haftası olan 2 Ocak tarihli aktüel katalog da yayınlandıi  Bimde bu hafta 2 Ocak 2015 Cuma günü satışa sunulacak ürünlerin bulunduğu kataloglar ortaya çıktı. Sizin de yukarıda yer alan ürün görsellerinin bulunduğu bim 2 ocak broşüründe gördüğünüz gibi bim aktüel ürünlerinde son haftalar da bir azalma var gibi, bu hafta ki katalog da sadece 2 sayfadan oluşmakta.

Öne çıkan ürünleri incelememiz gerekirse bim 2 ocak aktüel ürünler broşürünün ilk sayfasında İlk göze çarpan ürün 69,00 TL olan çift kişilik battaniye örtü, ayrıca Kumtel marka 3×500 W toрlam 1500W, buhar seçenekli, 3 Quartz tüp cam, devrilme emniyetli elektrikli ısıtıcı 35,00 TL gibi uygun bir fiyat ile sizlerle. Bu sayfada ayrıca sıvı geçirmez çift kişilik alez, manuel tansiyon aleti, Unisex termal içlik, büyük beden bayan triko ve polar alt, ev içi örme patik, şişme puluş koltuk ve Playskооl renkli küp Variller

İkinci sayfa da ise; рek çok tencere ürünü çeşitli amaçlara uygun olarak sizlerle. Derin tencere 28 lt ve 11 lt seçenekleri Hascevher markası ile sizlerle. Ayrıca yine Hascevher marka düdüklü tencere 5 lt yalnızca 55,00 TL. Bu sayfada ayrıca 7 parça tencere tava seti, 3’lü çelik güveç tencere seti, karnıyarık tenceresi, çelik çaydanlık 304 Cr Ni 18/10 paslanmaz çelik – ısı tasarrufu sağlayan ve ısıyı dengeli dağıtan 3 kat kapsül taban – polisajlı dış yüzey – ısıya dayanıklı kulp ve tepelik gibi özellikleri ile 29,00 TL’den sizlere sunuluyor. 3’lü omlet seti, 3’lü paslanmaz tepsi seti, 6 parça porselen kahvaltılık set ve çocuk çatal – kaşık – bıçak bulunmakta.

Bu haftanın da sonuna geldik. Bir sonraki hafta bim aktüel katalogları ile devam etmek üzere, yorumlarınızı yazmayı unutmayın, iyi alışverişler…

www.marketbrosurleri.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir