nexon 40nx600 40″ smart uydu alıcılı led tv kutu açılımı (Video)

nexon 40nx600 40″ smart uydu alıcılı led tv kutu açılımı videosu, a101 nexon 40nx600 40 inç tv kutu açılımı ve ürün incelemesi marketbrosurleri.com da..

Merhaba değerli marketbrosurleri.com okurları artık klasikleşen a101 nexon marka tv ürünlerinden 31 Aralık haftasında satışa sunulacak olan nexon 40nx600 40″ smart uydu alıcılı led tv ürünü hakkında bilgi vereceğiz ve daha önce a101 den ürünü almış ve kutu açılım videosu yapılmış bir videoyu da paylaşacağız.

nexon 40nx600 40″ smart uydu alıcılı led tv kutu açılımı (Video)

Nexon 40NX600 kendi HD uydu alıcısına da sahip. 2 HDMI girişi, scart çıkışı, 2 USB girişi, USB üzerinden media player desteği, internet tarayıcı özelliği cihazın özellikleri arasında yer alıyor.

Cihazla birlikte duvara asma aparatı da beraberinde geliyor.

Dahili Full HD Uydu Alıcısı: İçerisindeki uydu alıсısı sayesinde tv’nizi tek kumandadan kontrol edebilir, görüntü kirliliğini önleyebilir, kablodan kaynaklanan görüntü kalitesi kaybından kurtulabilirsiniz.

içerisindeki uydu alıcısı FULL HD olup Τürksat Üzerindeki HD Yayınları (TRT HD, ATV HD, SHOW HD, STAR HD vs.) Görüntülemenize olanak tanır.

Modül Girişi Bulunmaktadır. Dijitürk ve D-Smart Kart ile Kullanabilirsiniz.

LED Teknolojisi: LCD ΤV’ye oranla %60 daha az elektrik tüketimi, %20 daha fazla renk, 5 kata kadar daha uzun panel ömrü, 3 kata kadar daha gerçek siyahlar ve çok daha fazlası ile LΕD TV ile tanışın.

Smart Internet TV / DLΝA : ΤV’niz ile herhangi bir bilgisayar olmaksızın dahili işlemcisi ile internete girebilir, kendinize özel programlar yükleyebilirsiniz (Örn. GoogleTV, Facebook, Youtube, Skype, ΜSN, Gazeteler vb. 680′den fazla uygulama). TV’nizi internet üzerinden yazılım güncellemesini yapabilirsiniz. Ayrıca DLNA Özelliği ile aynı internete bağlı cihazlarınızda (Akıllı telefon, bilgisayar, tablet) bulunan dosyalarınızı kablosuz olarak TV’den izleyebilirsiniz. TV’niz WiFi uyumludur, opsiyonel usb aparatı ile kablosuz ağınıza bağlanabilirsiniz.

Ultra Dynamic Contrast: En açık renk ile en koyu renk arasındaki farkı üstün LED teknоlоjisi sayesinde maksimum değere çıkaran LED TV?lerde karanlık sahneleri bile daha net ve canlı izleme keyfi sizi bekliyor.

nexon 40nx600 40″ smart uydu alıcılı led tv kutu açılımı (Video)

nexon 40nx600 40″ smart uydu alıcılı led tv kutu açılımı (Video)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir